NEJSILNĚJŠÍ KŮŇ VE STÁJI STEYR

Do stáje STEYR se narodil nový přírůstek a to hned ten nejsilnější - traktor TERRUS CVT!

300 KONÍ V JEDNOM BOXU!

TERRUS je velmi očekávaných přírůstkem a významnou posilou do rodiny STEYR, protože má hodně co nabídnout! Maximální výkon motoru až 313 koní, účinnou převodovku CVT, ideální rozvor pro těžké polní práce, palivovou nádrž s objemem 630 litrů, osvětlení s 20 LED světly a mnoho dalšího! 

Nový STEYR TERRUS CVT lze považovat za obrovský posun, jak v nabídce traktorů tohoto věhlasného rakouského výrobce, ale také skvělé řešení pro vaši farmu, která potřebuje ideální traktor pro tahové polní nebo transportní práce. Dvě modelové řady o výkonech 270 a 300 koňských sil, vám nabízí dostatek výkonu pro každou práci.

Zrozen pro efektivitu

Optimálním pomocníkem je pak traktor s pohotovostní hmotností 10 500 kg, maximálním výkonem 313 koní s točivý moment až 1 282 Nm. Skvělé tahové vlastnosti zajišťuje rozvor 2995 mm a skvělý přenos výkonu motoru na podložku zajišťují pneumatiky s výškou 2150 mm. Pro každodenní bezproblémový provoz je palivová nádrž o objemu 630 litrů, včetně bohatě dimenzované nádrže na kapalinu AdBlue.

Maximální komfort pro obsluhu

Komfort pro obsluhu zajišťuje nová přední náprava STEYR 4.75, která je vybavena sedlovým odpružením a tahový bod přední nápravy je uchycený ve středu traktoru. Přední nápravu lze také vybavit předními brzdami a taktéž je k dispozici varianta s ABS pro vaši bezpečnost.

Kabina traktoru je vybavena vrcholnými technologiemi včetně přesného navigačního systému, řadou komfortních sedadel s vyhříváním nebo odvětráváním, automatickou klimatizací, koženým volantem a novým souvraťovým managementem pro dokonalou práci i na souvratích. K celkové spokojenosti i při práci v noci přispívají i nejen efektní, ale také výkonné LED světlomety.

prodej traktoru STEYR Terrus
zemědělský traktor STEYR Terrus na poli
traktory na prodej STEYR Terrus
nejsilnější traktor STEYR Terrus na poli
prodej zemědělských strojů STEYR Terrus
bazar zemědělských strojů a traktorů Terrus
traktory STEYR Terrus na poli
traktor STEYR Terrus s valníkem
traktor STEYR Terrus s přívěsem
traktor STEYR terus jede s návěsem po silnici
motor traktoru STEYR Terrus
podvozek traktoru STEYR Terrus