Multifunkční zametač, který překvapí nejen svojí moderním designem, ale především svojí efektivitou a moderními technologiemi. Strojovnou tohoto vozidla je čtyřválcový naftový motor s technologií common rail, výkonem 62kW, točivým momentom 270Nm splňující emisní normu Euro6. Samotné vozidlo váži 3100kg a maximální hmotnost je 4500kg.

LYNX

  • ÚČINNOST ČIŠTĚNÍ: maximální šířka čištění ve své třídě, obvzláště široké sací hrdlo, překážkou nejsou prach, štěrk, velké množství listí. Recirkulace vody zajištuje plynulý tok nashromážděného materiálu a dodatečné potlačení prachu.
  • POHODLÍ A VIDITELNOST: Lynx má jedinečnou konstrukci kabiny, která poskytuje uživateli vynikající viditelnost při řízení a úklidu, je velmi pohodlná. Čelní sklo sahá od podlahy ke stropu a v kombinaci s bočními dveřmi jsou oba kartáče neustále v zorném poli obsluhy.  Prostřednictvím podlahového okna je možné sledovat stav sacích hrdel. 
  • OVLADATELNOST: Kompaktní rozměry a otočný systém na obou nápravách v provozním režimu, dávají LYNX vynikající manévrovatelnost ve stísněných městských prostorech.
  • FUNKČNÍ DESIGN: Moderní design kabiny zahrnuje speciálně navržené LED světlomety, dopředu sklopné čelní sklo, prodlouženou střechu, kontrastní barvy interiéru. Nad předním čelním sklem je umísťěna 7 palcová dotyková ovládací obrazovka.
  • SNADNÉ OVLÁDÁNÍ: Řídící systém je navržený tak, aby byl snadno pochopitelný a intuitivní. Lynx může couvat pouhým stisknutím tlačítka místo ručního přeřazení na zpátečku. Polohu kartáčů lze nastavit synchonně či jednotlivě. Ruční vysavač pro čištění těžko přístupných míst je uložen nad odpadní nádobou a připraven k použití kdykoliv stisknutím tlačítka, bez nutnosti ručního připojení k sacímu systému.

VÍCE INFORMACÍ

 

LYNX
LYNX
LYNX
LYNX
LYNX
LYNX
LYNX
LYNX
MULTIFUNKČNÍ ZAMETAČ LYNX č.9
LYNX
LYNX