Kontakt na prodej zemědělské a stavební techniky

Jan Hudec

Jaroslav Kraus

recepce

prodejce
hudec@autohelus.cz
725 691 365
prodejce
kraus@autohelus.cz
606 960 114
     

 

servis                                                  

náhradní díly                                                           

                                

Roman Mandous
728 333 208
Zdeněk Tegi
tegi@autohelus.cz
373 332 711
 
 
     

 

Jednatelé

Jiří Helus

jednatel společnosti
helus@autohelus.cz

Martin Helus

jednatel společnosti
martin.helus@autohelus.cz

Kamil Helus

jednatel společnosti
kamil@autohelus.cz

Adresy všech poboček Auto Helus

Kaznějov
Ke Staré mašině 557, 331 51
tel. +420 373 333 361

Ejpovice
Zemská 238, 337 01
tel. +420 371 585 521

Most - Velebudice
Dělnická 164, 434 41
tel. +420 476 453 275

Sokolov
Chebská 53, 363 33
tel. +420 352 467 000

Sídlo firmy:

AUTO HELUS, s.r.o.
Luční 168/32
301 00  Plzeň

IČO: 48361437, DIČ: CZ48361437
zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Plzni,
oddíl C, vložka 3620