Prodejci

Jan Hudec             725 691 365    
hudec@autohelus.cz
     
Jaroslav Kraus 606 960 114 kraus@autohelus.cz
     
Magdaléna Chodorová       
725 897 134             chodorova@autohelus.cz
     
Marek Polívka 727 823 395 polivka@autohelus.cz
     
Servis                                                                                
Roman Mandous                 
728 333 208 mandous@autohelus.cz
     
Náhradní díly    
Zdeněk Tegi 607 033 942         tegi@autohelus.cz
     
recepce 373 333 361  info@autohelus.cz

 

Jednatelé

Jiří Helus                         jednatel společnosti          helus@autohelus.cz                
Martin Helus jednatel společnosti martin.helus@autohelus.cz
Kamil Helus jednatel společnosti kamil@autohelus.cz
     

 

Adresy všech poboček Auto Helus

Kaznějov
Ke Staré mašině 557, 331 51
tel. +420 373 333 361

Ejpovice
Zemská 238, 337 01
tel. +420 371 585 521

Most - Velebudice
Dělnická 164, 434 41
tel. +420 476 453 275

Sokolov
Chebská 53, 363 33
tel. +420 352 467 000

Sídlo firmy:

AUTO HELUS, s.r.o.
Luční 168/32
301 00  Plzeň

IČO: 48361437, DIČ: CZ48361437
zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Plzni,
oddíl C, vložka 3620