logo

 

Značka STEYR má v Evropě velmi hluboké kořeny. Její traktory jsou synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jejich uživatelů. Svým červeno-bílým lakováním, prvotřídním vybavením a komfortem jsou traktory STEYR volbou pro ty, kteří se chtějí odlišit a nasedat každý den do první třídy.

 

SERVISNÍ ZÁZEMÍ. Poprodejní služby pro značku STEYR zajišťujeme v naší pobočce v Kaznějově a našimi výjezdními vozy v terénu a ve firmě u zákazníka.

 

DODÁVKY DÍLŮ. Všechny náhradní díly spojené s kompletním sortimentem strojů jsou dodávány pouze z Evropy. 97 % objednávek náhradních dílů je dostupných do druhého dne.

 

TRAKTORY S HISTORIÍ

 

Hromadná produkce traktorů značky STEYR začala v roce 1947. Od tohoto období se STEYR stal vůdcem na rakouském trhu traktorů a značně ovlivnil místní zemědělství. Pro export je určeno kolem šedesáti procent produkce. Mezi hlavní zahraniční trhy, se kterými se obchoduje, patří Německo, Švýcarsko, Itálie, Francie a státy Beneluxu. Kromě toho se zvyšuje význam nových trhů v zemích Skandinávie, Velké Británie a východních států Evropy. Všech patnáct různých modelů traktorů značky Steyr se vyrábí v St. Valentinu.

 

KATALOG VŠECH MODELOVÝCH ŘAD TRAKTORŮ STEYR

 

Traktory do zemědělství

Traktory do zemědělstvíHlavním cílem značky Steyr je co nejvíce usnadnit zemědělcům jejich každodenní práci. Traktory Steyr jsou spolehlivým pomocníkem, který ctí odkaz našeho zemědělství. S historií už více než 60 let jsou synonymem pro hrdost a tradici nejen v domovském Rakousku.

zobrazit traktory

Traktory do autoškoly

Traktory do autoškolyPro potřeby techniky do autoškol má značka STEYR profesionální řešení. Své modely KOMPAKT a MULTI nabízí v úpravě pro výcvik řidičů s kompletním balíčkem služeb. 

zobrazit traktory

Komunální traktory

Komunální traktoryK traktorům STEYR vždy patří komunální technika, kterou zdobí oranžovo-bílá barva a tím se traktory stávají nepřehlédnutelné. Traktory STEYR lze dodávat od 55 od 300 koní jmenovitého výkonu v úpravě pro komunální účely.

zobrazit traktory

Traktory do lesa

Traktory do lesaTraktory STEYR Forest – to je modelová řada traktorů s lesnickou výbavou přímo z výroby.  Nabízíme širokou škálu originálních úprav a ochran pro použití při přibližování dřeva a další práce v lese. Traktory STEYR splňují nejpřísnější bezpečnostní homologace FOPS a OPS.

zobrazit traktory