Kombinovaný rozprašovač s kapacitou suchého činidla 4 až 9m³ a kapacitou kapalného činidla 2000 až 8500 L

rasco solid c

Rozmetadlo SOLID C je speciálně navržen pro kombinované rozmetání. Kromě suchého a předem natočení rozmetání umožňuje také šíření kapaliny díky své konstrukci, která umožňuje přepravu dalších nádrží na kapalné činidlo. Konstrukce zařízení se liší v závislosti na dopravníkovém systému suchého činidla v kombinaci s kapalným rozmetáním.

Řídicí jednotka a konstrukce rozmetadla SOLID C umožňují šíření suchým materiálem, rozmetání předem namočeným materiálem s různými kapalnými poměry, kapalné rozmetání pomocí spinneru nebo kapalné rozmetání pomocí rampy s tryskami. Vysoká přesnost a účinnost rozmetání je umožněna kvalitou konstrukce všech komponent rozmachů. Jedinečná ochrana povrchu zaručuje dlouhou životnost zařízení a je bezpečná a snadno se používá.

Šnekové, pásové nebo řetězové dopravníky v kombinaci s flexibilními nádržemi na solanku a čerpadly různých kapacit zaručují, že sypače SOLID C splňují všechny požadavky zákazníků. Pro nejnáročnější zákazníky může být sypač vybaven dvojitým systémem solanky, který umožňuje použití dvou různých typů solanky

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
rasco solid c
rasco solid c
rasco solid c
rasco solid c
rasco solid c
rasco solid c
rasco solid c