FINANCOVÁNÍ

Nabízíme financování zemědělské a stavební techniky. Rádi vám připravíme konkrétní nezávaznou nabídku, která bude odpovídat Vašim požadavkům. Veškerou potřebnou administrativu zajistíme a smlouvu můžete uzavřít přímo u nás. Dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými leasingovými společnostmi na českém trhu. Zejména se společností ČSOB Leasing, a.s., a UniCredit Leasing. Dále potom s Moneta Leasing,  VB Leasing, SQ Equipment leasing.

Kontaktujte nás na telefonu 373 333 361, nebo si vyberte konkrétního prodejce  https://www.helustechnik.cz/kontakty.htm

 

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM

U některých strojů nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu. Měsíční pronájem zahrnuje vlastní pronájem, fixní paušál za servis (=servisní náklady) a pojištění (povinné, havarijní, živelné).  Informujte se na možnost pronájmu u našich prodejců.

 

DOTACE

V případě zájmu Vám posoudíme možnost získání dotace na Váš podnikatelský záměr.  Zajistíme Vám konzultaci i kompletní administrativu spojenou s podáním a vyřízení žádosti o dotaci.

 

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA, POJIŠTĚNÍ

U všech strojů nabízíme možnost dokoupení prodloužené záruky, zhotovení povinného, havarijního i strojního pojištění.

 

VÝKUP STARÉ TECHNIKY

Máte starší stroj, který potřebujete prodat?  Pomůžeme Vám s prodejem a s administrativou s tím spojenou.  V mnoha případech při pořízení nového stroje nabízíme možnost přímého výkupu. Vždy to záleží na stavu a typu konkrétního stroje.