steyr  

TRAKTORY STEYR TERRUS CVT FORST (250 - 300 koní)

STEYR Terrus CVT byl stvořen pro těžkou práci v lese, předně pro práci s lesními frézami. Mezi jeho hlavní přednosti kromě velké síly patří vynikající komfort, který je dán luxusní a mimořádně tichou kabinou, komfortními sedadly s vyhříváním a odvětráváním nebo koženým volantem. Zajisté oceníte novou přední nápravu vybavenou sedlovým odpružením

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
STEYR TERRUS FORST  

300 KONÍ V JEDNOM BOXU!

TERRUS je velmi očekávaných přírůstkem a významnou posilou do rodiny STEYR, protože má hodně co nabídnout! Maximální výkon motoru až 300 koní, účinnou převodovku CVT, ideální rozvor pro těžké polní práce, palivovou nádrž s objemem 630 litrů, osvětlení s 20 LED světly a mnoho dalšího! 

  • BEZPEČNOST

Bezpečnost obsluhy je na prvním místě. Speciální lesní úprava STEYR FORST přímo z výroby splňuje bezpečnostní homologace FOPS  a OPS. Masivní ochrana proti větvím ve 4 nebo 6 sloupkovém provedení, ochranná síť zadních a bočních oken, ochranná mříž na střeše a před zadním oknem, sklo z makrolonu odolného proti rozbití. Kromě ochrany obsluhy je důležité ochránit i samotný traktor. Ochrana přední masky zamezuje vniknutí větví, ochrana přední nápravy při najetí na pařezy. Možnost je i ochrany katalyzátoru, masivní ochrana motoru, převodového ústrojí, palivové nádrže nebo i zadní rozvodovky. 

  • 4RYCHLOSTNÍ ZADNÍ A 2RYCHLOSTNÍ PŘEDNÍ VÝVODOVÝ HŘÍDEL

Důležitou roli má zadní čtyřrychlostní vývodový hřídel, který nabízí v základní výbavě všechny běžně používané rychlosti. Specialitou je přední dvourychlostní vývodový hřídel.

  • NEJSILNĚJŠÍ KŮŇ VE STÁJI

Traktor pohání silný motor o objemu 6,7 l s technologií řešení emisí STAGE V pomocí technologie Hi-eSCR2 s diesel-oxidačním katalyzátorem a technologií SCR. Motor je vybaven elektronicky řízeným turbodmychadlem evgt umožňující ryclé reakce na požadavky obsluhy a vysoký točivý moment až 1282 Nm při nízkých otáčkách 1400 ot/ min. Dalším důležitým parametrem je maximální výkon, STEYR TERRUS CVT překonává hodnotu 300 koní při 1800ot/ min.

  • SEDLOVÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA

Velkou předností je sedlová náprava – robustní ukotvení přední nápravy pod motorem zajišťující prodloužený bod přední nápravy do středu traktoru pro perfektní tahové vlastnosti.

  •  LESNICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nabízíme širokou škálu lesního příslušenství -  jako jsou frézy, navijáky, vyvážečky, nakladače a rampovače.

 originální řešení  přeprava dřeva štěpka  těžba dřeva 
 ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ 55 - 300 KONÍ  PŘEPRAVA DŘEVA  STVOŘEN PRO TVORBU ŠTĚPKY KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO TĚŽBU
 VÍCE INFORMACÍ ZDE  VÍCE INFORMACÍ ZDE  VÍCE INFORMACÍ ZDE

VÍCE INFORMACÍ ZDE

  •  ODNÍMATELNÁ ZRCÁTKA A ZKRÁCENÉ SCHŮDKY, LESNICKÉ PNEUMATIKY

Rychle odnímatelná zpětná zrcátka pro práci v hůře přístupných lesích.  Zkrácené nástupní schůdky oceníte při přejezdu pařezů a jiných překážek. Traktory do lesa jsou vybaveny vysoce odolnými lesními pneumatikami NOKIAN. Mají zesílené lesní ráfky a vysoce kvalitní disky. Na výběr je mezi diagonálními a radiálními typy pneumatik o různých rozměrech. Pro maximální ochranu nabízíme i lesní ochranu ventilků.

  • PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ

Převodové ústrojí CVT bylo také přepracováno pro přenášení vyššího točivého momentu motoru. Plynulý převod umožňuje pohyb od 30 m/h až po 43 km/h bez jakékoliv změny rozsahu. Pro maximální účinnost jsou tyto převodovky s děleným tokem točivého momentu vybaveny čtyřmi rozsahy, které zajišťují výtečnou účinnost při tahových nebo i transportních pracích. I převodové ústrojí je vybaveno řadou inovací, kterými je například funkce „Kick-Down“. Ta zajišťuje při rychlém došlápnutí plynového pedálu maximálního výkonu motoru a změnu převodového poměru, tak aby traktor pdosahoval maximálního zrychlení. Samozřejmostí je systém S-Tronic, který zajišťuje při dosáhnutí požadované pojezdové rychlosti snížení otáček motoru na optimální spotřebu paliva.

Bazar zemědělských strojů a traktorů Terrus

STEYR TERRUS FORST

   PROSPEKT STEYR TERRUS

  • MAXIMÁLNÍ KOMFORT PRO OBSLUHU

Pro pohodlnou práci po celý pracovní den jsou traktory TERRUS CVT vybavovány nízkofrekvenčními sedadly s možností i kožené varianty s odvětráváním nebo vyhříváním. Jedná se o poslední generaci sedadel, které umožňují po celý pracovní den udržovat obsluhu v konstantní výšce a v příjemné frekvenci. Standardem je také kožený volant včetně červeného prošívání. Za speciální novou funkci traktoru můžeme považovat systém reaktivního řízení, které při zatočení předních kol automaticky vrací traktor do přímého směru. Pro maximální požitek z jízdy lze kabinu vybavit i vzduchovým odpružením.

STEYR TERRUS CVT je taktéž připraven na práci v noci s plnou sadou LED světel dokonale změní i práci v noci na příjemnou. Intenzita osvětlení pracovních světel dosahuje hodnoty 1800 lumenů a celkově může traktor osvětlit až 20 pracovních světel.

MODEL: 6250 TERRUS CVT 6270 TERRUS CVT 6300 TERRUS CVT
POČET VÁLCŮ 6/6728 6/6728 6/6728
VÝKON kW / koní 
184/250 199/271 221/300
TOČIVÝ MOMENT 1173/2100 1194/2100 1282/2100
STEYR TERRUS FORST
STEYR TERRUS FORST
STEYR TERRUS FORST
STEYR TERRUS FORST
STEYR TERRUS FORST