steyr logo

 

TRAKTORY STEYR KOMPAKT S AUTOŠKOLA (55 - 65 koní)

Stejně jako se vyvíjí zemědělský trh nebo traktory a technologie samotné, je zapotřebí inovovat i vozový park, aby byli noví řidiči schopni perfektně a správně ovládat stroje a využívat jejich potenciál naplno. Úžasně obratné traktory STEYR Kompakt S se díky vysoké manévrovatelnosti, malému rádiusu otáčení a celkové nízké výšce skvěle hodí právě pro výcvik řidičů.

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
 AUTOŠKOLA TRAKTOR  SEDADLA AUTOŠKOLA

      

PROSPEKT KE STAŽENÍ ZDE

 

  •  2 NEBO 3 HOMOLOGOVANÉ SEDAČKY

Bezpečnost a komfort posádky je velmi důležitá. Kabinu traktoru vybavujeme již přímo z výroby dvěma nebo třemi sedadly pro instruktora a komisaře. Pro maximální komfort pro instruktora nabízíme vzduchem odpružené sedadlo včetně horizontálního posuvu, nastavitelného sklonu  a tvrdosti nebo bezpečnostního pásu.

  •  ZDVOJENÉ OVLÁDÁNÍ

Pro maximální bezpečnost posádky a kontrolu ze strany instruktora nad traktorem mají traktory zdvojený brzdový pedál a ovládání spojky.

  • PERFEKTNÍ VIDITELNOST

Studenti i instruktoři ocení perfektní viditelnost do všech směrů. Kabina je vždy vybavena 2 homologovanými sedadly, klimatizací a rádiem s Bluetooth. Sedadlo řidiče může být vybaveno vzduchovým odpružením s možností natočení o 15 stupňů.

  • JEDNODUCHÉ MOTORY

Čtyřválcový motor o objemu 3387 cm3, bez SCR a AdBlue. Využívá pouze DOC a DPF katalyzátor. Rychlý nástup točivého momentu a konstantní výkon 1800 – 2200 ot./min

  • ZAŠKOLENÍ INTRUKTORŮ

Abychom zajistili využití všech funkcí traktorů naplno, nabízíme odborné zaškolení obsluhy stroje.

  • MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST

Hydraulický olej dodávají dva hydrogenerátory – jeden pro řízení s výkonem až 27 l/min a hlavní hydrogenerátor o výkonu 47 l/min. Možnost až 6 vnějších hydraulických okruhů.

  • SKVĚLE PADNOUCÍ

Traktory KOMPAKT S nabízí jednoduchou rezervační převodovku 12x12 s možností plazivých převodů od rychlosti 123 m / h. Další možností je vybavení reverzací pod zatížením PowerShuttle pro rychlejší práci s čelním nakladačem

 

MODEL 4055 KOMPAKT S 4065 KOMPAKT S
VÝKON kW/k 41/56 48/65
POČET VÁLCŮ 4 4
MAXI. TOČIVÝ MOMENT 244 275
OBJEM PALIVOVÉ NÁDRŽE 90 90
HMOTNOST 4500 4500

 

KOMPAKT S AUTOŠKOLA
KOMPAKT S AUTOŠKOLA
KOMPAKT S AUTOŠKOLA
SEDADLA AUTOŠKOLA
SEDADLA AUTOŠKOLA
KOMPAKT S AUTOŠKOLA
KOMPAKT S AUTOŠKOLA