steyr

Traktor Steyr Multi (100 - 120 koní)

Nejnovější víceúčelové traktory STEYR MULTI přichází s novým vybroušeným designem STEYR a novými účinnými a ekologicky šetrnými motory o objemu 3,4 litru a technologii vysokotlakého vstřikování Common Rail. Tato řada je neustále zlepšována, aby uspokojila Vaše náročné požadavky při obdělávání půdy, údržbě pastvin, v dopravě, chmelařství, komunální sféře a lesnictví.

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte

Steyr multi při manipulaci s balíky sena

Steyr multi při sekání trávy

  PROSPEKT STEYR MULTI

  • PLNÉ NASAZENÍ

Zcela nová koncepce robotického převodového ústrojí s 4° Powershiftem s 32 x 32 rychlostmi, které zajišťuje 13 rychlostí v polním režimu 4-13 km/h. Možnost automatického řazení při nastavených otáčkách a plně automatický režim pro silniční režim. Powershuttle je k dispozici i pro pravou ruku na Multicontrolleru. K dispozici je i funkce Powerclutch a 40 km/h při snížených otáčkách ECO na 1730 min-1.

  •  ZVEDNE COKOLIV

Ovládání zadního TBZ je ve standardu pomocí systému EHRD. Maximální nosnost na kulových koncovkách je 5557 kg. Nabízené funkce systému EHRD: regulace polohy, přepravní pojistka, omezení maximální výšky, ovládání pracovní hloubky, ovládání rychlosti spouštění, ovládání silové/smíšené regulace, prokluzová regulace (pouze s radarovou jednotkou), externí ovladač.

  •  PERFEKTNÍ OVLÁDÁNÍ

Nový Multi vyniká novou robotizovanou převodovkou, loketní opěrkou Multicontroller s joystickem pro ovládání čelního nakladače, které je výjimečně jednoduché a má velké výhody z hlediska komfortu a bezpečnosti práce při práci s čelním nakladačem. Loketní opěrka se může sklopit tak, aby obsluze umožnila výstup ven z pravé strany stroje. Ovládání pro řazení rychlostních stupňů a reverzaci je umístěno na loketní opěrce, mezi Multicontrollerem a joystickem pro čelní nakladač. Nové odpružení přední nápravy obsluze zaručí maximální jízdní komfort, například při práci v dopravě.

  • VÝBORNÝ VÝHLED

Kabina, která byla vyvinuta pro radost z práce. Při vývoji byl kladen důraz na výhled a ergonomií ovládání nakladače tak i celého traktoru. Perfektní výhled z kabiny řidiče díky panoramatickému střešnímu panelu pro výborné a pohodlné ovládání čelního nakladače, nízkofrekvenční komfortní sedadlo řidiče, snadné naklonění sloupku řízení i s přístrojovou deskou. Panoramatický střešní panel pro výborné a pohodlné ovládání čelního nakladače.

  • TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS

Traktory MULTI také nabízí vynikající výhled na zadní tříbodový závěs a hydraulické spojky. Počet vnějších hydraulických okruhů je 2 nebo 3. Hydraulické okruhy je možno vybavit časovačem pro lepší výkonnost. Na přání lze vybavit traktor přípravou pro nakladač - s nakladačem LRZ se zvyšuje univerzálnost traktoru. Vývodový hřídel je k dispozici 540/540E/1000/1000E ot./min a také závislé na pojezdové rychlosti. Možnost vybavení elektronický přední PTO a TBZ (EFH) s přímo z výroby. Existuje také možnost výbavy s elektronickou regulací předního tříbodového závěsu (EFH), který zaručuje nastavitelný přítlak předního nářadí pro každý terén. Tím je zaručena vyšší kvalita práce a bezpečnost na svahu, protože tlak je na přední nápravě udržován po celou dobu.

 

  • KOMFORTNÍ KABINA

Kabina, která byla vyvinuta pro radost z práce. Při vývoji byl kladen důraz na výhled a ergonomii ovládání nakladače a celého traktoru. Díky panoramatickému střešnímu oknu je výhled excelentní. Komfotní nízkofrekvenční sedadlo řidiče, snadné naklonění sloupku řízení i s přístrojovou deskou, 10 LED pracovních světel.

MODEL 4100 MULTI
4110 MULTI
4120  MULTI
POČET VÁLCŮ 4/3400 4/3400 4/3400
VÝKON kW/ koní 73/99 79/107 86/117
TOČIVÝ MOMENT 430/1500 468/1500 491/1500
OBJEM PALIVOVÉ NÁDRŽE 150 litrů 150 litrů 150 litrů
HMOTNOST 4390 kg 4390 kg 4390 kg
MAX. ZDVIHACÍ SÍLA 4700 kg 4700 kg 4700 kg
Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte

 

Prodej traktorů STEYR multi
traktor STEYR Multi na prodej
traktor STEYR Multi zepředu
traktor STEYR Multi zezadu
přední radlice traktoru
traktor STEYR Multi kabina
traktor STEYR Multi ovládání
Steyr Multi 4105 s čelním nakladačem
Steyr Multi 4105 s čelním nakladačem
steyr multi
steyr multi na poli
steyr multi při sekání strávy
ukázka steyr multi
steyr multi v akci
steyr multi v kravíně
steyr multi s přívěsem
rovnání balíků sena pomocí steyr multi
steyr multi při manipulaci s balíky sena
steyr multi detail
steyr multi řídící kabina
pohled na kabinu steyr multi
steyr multi při kropení
steyr

Reference

Naši klienti

Lesácký traktor STEYR 4100 multi

Traktor: výkon motoru: 73 kW/ 99 koní počet otáček: 2200 ot./min vznětový 4válec alternátor 200 A převodovka 32x32 rychlostí power shuttle na volantu a multicontrolleru speed matching (přizpůsobení stupně power shift při manuálním...

více

Naši klienti

STEYR 4110 multi

Konfigurace stroje: Power Shuttle na volantu a Multicontrolleru Speed Matching (přizpůsobení stupně Power Shift při manuálním přeřazení) Automatické řazení (polní/silniční režim) s možností nastavení okamžiku řazení pomocí...

více