steyr  

Traktor Steyr Terrus CVT (270 - 300 koní)

Vrcholem nabídky traktorů STEYR nyní patří nový STEYR TERRUS CVT, který lze považovat za obrovský posun, jak v nabídce traktorů tohoto věhlasného rakouského výrobce, ale také skvělé řešení pro vaši farmu, která potřebuje ideální traktor pro tahové polní nebo transportní práce. Dvě modelové řady o výkonech 270 a 300 koňských sil, Vám nabízí dostatek výkonu pro každou práci.

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
traktor STEYR terus jede s návěsem po silnici prodej zemědělských strojů STEYR Terrus

300 KONÍ V JEDNOM BOXU!

TERRUS je velmi očekávaných přírůstkem a významnou posilou do rodiny STEYR, protože má hodně co nabídnout! Maximální výkon motoru až 313 koní, účinnou převodovku CVT, ideální rozvor pro těžké polní práce, palivovou nádrž s objemem 630 litrů, osvětlení s 20 LED světly a mnoho dalšího! 

  • ÚSPORA PALIVA

Důležitým faktorem pro každého provozovatele je měrná spotřeba paliva, která při měření nezávislou organizací DLG dosáhla hodnoty 249 g/kWh při testu PowerMix. Pro nerušenou celodenní práci na poli byla traktoru STEYR TERRUS CVT navržena bezkonkurenční palivová nádrž o objemu 630 litrů paliva a právě tato hodnota je výsledkem požadavků evropských zemědělců, pro které je klíčovým parametrem produktivita.

  • PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ

Převodové ústrojí CVT bylo také přepracováno pro přenášení vyššího točivého momentu motoru. Plynulý převod umožňuje pohyb od 30 m/h až po 43 km/h bez jakékoliv změny rozsahu. Pro maximální účinnost jsou tyto převodovky s děleným tokem točivého momentu vybaveny čtyřmi rozsahy, které zajišťují výtečnou účinnost při tahových nebo i transportních pracích. I převodové ústrojí je vybaveno řadou inovací, kterými je například funkce „Kick-Down“. Ta zajišťuje při rychlém došlápnutí plynového pedálu maximálního výkonu motoru a změnu převodového poměru, tak aby traktor pdosahoval maximálního zrychlení. Samozřejmostí je systém S-Tronic, který zajišťuje při dosáhnutí požadované pojezdové rychlosti snížení otáček motoru na optimální spotřebu paliva.

Bazar zemědělských strojů a traktorů Terrus

traktor STEYR Terrus s přívěsem

Přední tříbodový závěs je vůbec malé umělecké dílo, které se zvedací kapacitou až 5821 kg zaručí rozsáhlé možností využití. Svým designem přesně zapadá do koncepce těžkého, ale univerzálního traktoru pro každodenní použití. Jen pro doplnění lze přední tříbodový závěs vybavit nízkotlakou vratkou, ISOBUS zásuvkou pro ovládání závěsného zařízení nebo přesným managementem ovládáním. Důležitým parametrem jsou také parametry zadního tříbodového závěsu, který disponuje zvedací kapacitou až 11058 kg a stará se o to dvojice externích pístů o průměru 120 mm.

    PROSPEKT STEYR TERRUS

 Maximální komfort pro obsluhu

Pro pohodlnou práci po celý pracovní den jsou traktory TERRUS CVT vybavovány nízkofrekvenčními sedadly s možností i kožené varianty s odvětráváním nebo vyhříváním. Jedná se o poslední generaci sedadel, které umožňují po celý pracovní den udržovat obsluhu v konstantní výšce a v příjemné frekvenci. Standardem je také kožený volant včetně červeného prošívání. Za speciální novou funkci traktoru můžeme považovat systém reaktivního řízení, které při zatočení předních kol automaticky vrací traktor do přímého směru. Pro maximální požitek z jízdy lze kabinu vybavit i vzduchovým odpružením.

STEYR TERRUS CVT je taktéž připraven na práci v noci s plnou sadou LED světel dokonale změní i práci v noci na příjemnou. Intenzita osvětlení pracovních světel dosahuje hodnoty 1800 lumenů a celkově může traktor osvětlit až 20 pracovních světel.

MODEL: 6250 TERRUS CVT 6270 TERRUS CVT 6300 TERRUS CVT
POČET VÁLCŮ 6/6728 6/6728 6/6728
VÝKON kW / koní
184/250 199/271 221/300
TOČIVÝ MOMENT 1173/2100 1194/2100 1282/2100
Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
prodej traktoru STEYR Terrus - 6270 - 6300 TERRUS CVT ecotech
zemědělský traktor STEYR Terrus na poli
traktory na prodej STEYR Terrus
nejsilnější traktor STEYR Terrus na poli - 6270 - 6300 TERRUS CVT ecotech
prodej zemědělských strojů STEYR Terrus
bazar zemědělských strojů a traktorů Terrus
traktory STEYR Terrus na poli
traktor STEYR Terrus s valníkem
traktor STEYR Terrus s přívěsem - 6270 - 6300 TERRUS CVT ecotech
traktor STEYR terus jede s návěsem po silnici
motor traktoru STEYR Terrus
podvozek traktoru STEYR Terrus
steyr
terrus
Traktor TERRUS CVT (250 - 300 koní) č.15