steyr logo

Traktor Steyr Implus CVT (150 - 175 koní)

Traktory řady IMPULS CVT navazují na letité úspěchy předchozí generace univerzálních traktorů CVT. Se třemi modely s jmenovitým výkonem od 150 do 175 koní s maximálním výkonem až 225 koní uspokojí i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků. Tyto všestranné modely vynikají vysokou mírou komfortu a vysokým výkonem, díky těmto vlastnostem jsou nezastupitelnými pomocníky na všech typech zemědělských farem při provádění všech pracovních operací.

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte

S novým krásným designem po vzoru svých mladších bratrů přichází traktory IMPULS CVT s nejmodernější technologií motorů Stage V s patentovanou funkcí následné úpravy spalin bez recirkulace spalin EGR. Dostatečnou sílu dodává traktoru až 50 koní maximálního výkonu navíc. S bohatou výbavou kabiny již v základu a řadou různých paketů výbavy kabiny je IMPULST CVT skvělým parťákem pro každou obsluhu

impuls

steyr impuls 8

KATALOG IMPUS KE STAŽENÍ

  • SYSTÉM ODPRUŽENÍ

Citlivost odpružení si můžete v závislosti na podmínkách nebo jízdních vlastnostech nastavit hned v několika režimech. Kromě standardního odpružení nabízíme i možnost vzduchového odpružení kabiny pro ještě větší komfort.

  • PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ

Traktory IMPULS CVT jsou vybaveny převodovým ústrojím S-CONTROL CVT. Převodovka s plynulou změnou umožňuje jízdu od 30 km/h až po 50 km/h bez jakékoliv změny rozsahu. Pro maximální účinnost převodovky a přenos výkonu je tato řada vybavena převodovkou se dvěma mechanickým rozsahy. Vždy tak máte zaručen přenos výkonu, vysokou účinnost a nízkou spotřebu paliva, a to i při maximální pojezdové rychlosti, které jste schopni dosáhnout při pouhých 1 500 ot/min.

  • ACTIVE STOP

Užijte si pocit bezpečí. I takto by se dala nazvat funkce „Active Stop“, která obsluze traktoru umožnuje zastavení a opětovné rozjetí nejenom v kopci i s vysokou porcí nákladu za traktorem pouhým sešlápnutím plynového pedálu.

  • S - BRAKE

Pro bezpečnost obsluhy a stabilitu přívěse je IMPLUST CVT vybaven brzdovým systémem STEYR S-BRAKE.  Brzdový systém sleduje aktuální podmínky. V případě, že je aktivní a obsluha umožní samovolné zpomalování, automaticky systém stabilizuje traktor pomocí brzd. S-Brake zaručuje bezpečnost na podmáčených půdách.

  • MAXIMÁLNÍ ZVEDACÍ SÍLA

Maximální zvedací výkon zadního tříbodového závěsu je 8 257 kilogramů. To je již pěkná porce síly, která stačí na většinu běžného nářadí pro standardní agregaci. Pro přední tříbodový závěs je pak zvedací kapacita 3 568 kg. Samotná zvedací síla se neobejde bez dostatečně výkonného hydraulického systému, proto je IMPULS CVT vybaven axiálním pístovým čerpadlem o maximálním výkonu až 166 l/min.

  • S-TECH

K pohodlné práci pomáhají i nejmodernější systémy precizního zemědělství STEYR S-TECH, které pomáhají obsluze k přesné jízdě, nízkým nákladům a úspoře času. Můžeme zde zařadit automatické naváděcí systémy, technologie ISO BUS nebo automatické otáčení na souvrati S-TURN. S podporou vlastní sítě referenčních AGRI CS RTK+ stanic s korekčním signálem s přesností na 1,5 centimetru máte vždy záruku maximální preciznosti.

  • SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Multifunkčního ovládání Multicontroller na jednom místě sdružuje všechny důležité ovládací prvky. Maximální přehled o stroji získáte i prostřednictvím barevného dotykového monitoru, kde si můžete nastavit jednotlivé hodnoty, ovládat navigaci nebo přizpůsobit moderní systémy značky STEYR.

  • NÍZKÁ ÚROVEŇ HLUKU

Ke skvělému pocitu z práce v pohodlné kabině přispívá i nízká hladina hluku, která u traktoru IMPULS CVT činí pouhých 69 dB(A). Vyhnete se zbytečnému stresu a v klidu si můžete vychutnat skvělou hudbu nebo volání za jízdy díky handsfree

  • PERFEKTNÍ VIDITELNOST 

 Kromě maximálního komfortu se o nerušenou práci postará až 20 pracovních LED světlometů, které poskytují díky výkonu 40 000 lm perfetkní viditelnost. Steyr Impulst reaguje na potřeby zemědělců, kteří se p otýkají s náročnou prací a čssto tráví v kabině traktoru celý den i noc, proto je zapotřebí dokonalé osvícení kolem traktoru a viditelnost na nesená nářadí.

 

MODEL 6150 IMPULS CVT 6165 IMPULS CVT 6175 IMPULS CVT
POČET VÁLCŮ / OBJEM MOTORU 6 / 6728 6 / 6728 6 / 6728
JMENOVITÝ VÝKON kW / k 110 / 150 121 / 165 132 / 180

JMENOVITÉ OTÁČKY 1/ min

2200 2200 2200
MAX TOČIVÝ MOMENT / PŘI OTÁČKÁCH 805/1500 875/1500 940/1500
PŘEVÝŠENÍ TOČIVÉHO MOMENTU  OECD % 46/44 46/44 46/44
OBJEM PALIVOVÉ NÁDRŽE 330 litrů 330 litrů 330 litrů
HMOTNOST 6480 kg 6480 kg 6480 kg
Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
impuls
steyr impuls 1
steyr impuls 2
steyr impuls 3
steyr impuls 4
steyr impuls 5
steyr impuls 6
steyr impuls 6
steyr impuls 7
steyr impuls 8
steyr impuls 9
impuls