steyr  

TRAKTORY STEYR TERRUS CVT KOMMUNAL (270 - 300 koní)

STEYR Terrus CVT byl stvořen pro těžkou práci. Mezi jeho hlavní přednosti kromě velké síly patří vynikající komfort, který je dán luxusní a mimořádně tichou kabinou, komfortními sedadly s vyhříváním a odvětráváním nebo koženým volantem. Zajisté oceníte novou přední nápravu vybavenou sedlovým odpružením. 

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
steyr terrus kommunal steyr terrus kommunal
  •  BEZPEČNOST

Pokud pracujete s příkopovým mulčovacím ramenem, nabízíme blokaci přední nápravy.  Traktor lze vybavit LED majákem nebo předehřevem pro studené starty v zimních měsících. Veškeré modely lze vybavit speciálními komunálními pneumatikami.

  • 4RYCHLOSTNÍ ZADNÍ A 2RYCHLOSTNÍ PŘEDNÍ VÝVODOVÝ HŘÍDEL

Důležitou roli má zadní čtyřrychlostní vývodový hřídel, který nabízí v základní výbavě všechny běžně používané rychlosti. Specialitou je přední dvourychlostní vývodový hřídel.

  • SILNÝ HYDRAULICKÝ SYSTÉM

STEYR TERRUS je standardně vybaven hydrogenerátorem o výkonu 165 l/min, přičemž je na přání možné dodat hydrogenerágor o výkonu 225 l /min. Zadní vnější okruhy lze vybavit až pěti vývody plus POWER-BEYOND. Až tři středové vnější okruhy jsou využívány pro ovládání předního tříbodového závěsu nebo dalších hydromotorů.

 

  • NEJSILNĚJŠÍ KŮŇ VE STÁJI

Traktor pohání silný motor o objemu 6,7 l s technologií řešení emisí STAGE V pomocí technologie Hi-eSCR2 s diesel-oxidačním katalyzátorem a technologií SCR. Motor je vybaven elektronicky řízeným turbodmychadlem evgt umožňující ryclé reakce na požadavky obsluhy a vysoký točivý moment až 1282 Nm při nízkých otáčkách 1400 ot/ min. Dalším důležitým parametrem je maximální výkon, STEYR TERRUS CVT překonává hodnotu 300 koní při 1800ot/ min

  • SEDLOVÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA

Velkou předností je sedlová náprava – robustní ukotvení přední nápravy pod motorem zajišťující prodloužený bod přední nápravy do středu traktoru pro perfektní tahové vlastnosti.

  • PŘEDNÍ RYCHLOUPÍNACÍ DESKA  

Traktory lze vybavit přední rychloupínací deskou s pomocným modulárním rámem pro pohodlnou a bezpečnou práci. Traktor je možné vybavit 7mi vnějšími hydraulickými okruhy, elektrickým připojením a připojením PowerBeyond. Všechno připojené nářadí lze bez problémů ovládat a jednoduše nastavit několik komunálních příslušenství.

 

steyr terrus kommunal

steyr terrus kommunal

PROSPEKT KOMUNÁLNÍ ŘEŠENÍ           PROSPEKT STEYR TERRUS

  • MAXIMÁLNÍ KOMFORT PRO OBSLUHU

Pro pohodlnou práci po celý pracovní den jsou traktory TERRUS CVT vybavovány nízkofrekvenčními sedadly s možností i kožené varianty s odvětráváním nebo vyhříváním. Jedná se o poslední generaci sedadel, které umožňují po celý pracovní den udržovat obsluhu v konstantní výšce a v příjemné frekvenci. Standardem je také kožený volant včetně červeného prošívání. Za speciální novou funkci traktoru můžeme považovat systém reaktivního řízení, které při zatočení předních kol automaticky vrací traktor do přímého směru. Pro maximální požitek z jízdy lze kabinu vybavit i vzduchovým odpružením.

STEYR TERRUS CVT je taktéž připraven na práci v noci s plnou sadou LED světel dokonale změní i práci v noci na příjemnou. Intenzita osvětlení pracovních světel dosahuje hodnoty 1800 lumenů a celkově může traktor osvětlit až 20 pracovních světel.

  •  OTOČNÉ ŘÍZENÍ

STEYR EXPERT lze vybavit otočným řízením, které je vhodné pro práci se sněhovou frézou a při práci s příkopovou sekačkou a mulčovacím ramenem. Otočné řízení velmi usnadňuje práci.

 

MODEL: 6250 TERRUS CVT 6270 TERRUS CVT 6300 TERRUS CVT
POČET VÁLCŮ 6/6728 6/6728 6/6728
VÝKON kW / koní
184/250 199/271 221/300
TOČIVÝ MOMENT 1173/2100 1194/2100 1282/2100
steyr ter
steyr terrus kommunal
steyr terrus kommunal
steyr terrus kommunal
steyr terrus kommunal
steyr terrus kommunal
steyr terrus kommunal
steyr terrus kommunal
terrus
TERRUS CVT KOMMUNAL  (250 - 300 koní) č.10