steyr logo

TRAKTORY STEYR IMPULS CVT KOMMUNAL (150 - 175 koní)

STEYR Impuls CVT je nezastupitelným pomocníkem v komunální sféře a nabízí hned tři modely s jmenovitým výkonem od 150 do 175 koní s maximálním výkonem až 225 koní. Díky své všestrannosti a vysoké míře komfortu se nemusíte obávat náročné práce při zimní údržbě, čištění a údržbě komunikací a silnic, nebo například sečení velkých travnatých ploch

S novým krásným designem po vzoru svých mladších bratrů přichází traktory IMPULS CVT s nejmodernější technologií motorů Stage V s patentovanou funkcí následné úpravy spalin bez recirkulace spalin EGR. Dostatečnou sílu dodává traktoru až 50 koní maximálního výkonu navíc. S bohatou výbavou kabiny již v základu a řadou různých paketů výbavy kabiny je IMPULST CVT skvělým parťákem pro každou obsluhu.

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
impuls

 

PROSPEKT STEYR IMPULS KE STAŽENÍ               PROSPEKT KOMUNÁLNÍ ŘEŠENÍ

  •   BEZPEČNOST

Pokud pracujete s příkopovým mulčovacím ramenem, nabízíme blokaci přední nápravy.  Traktor lze vybavit LED majákem nebo předehřevem pro studené starty v zimních měsících. Veškeré modely lze vybavit speciálními komunálními pneumatikami.

  •  PERFEKTNÍ VIDITELNOST

Maximální komfort a až 20 pracovních LED světlometů s výkonem 40 000 lm zaručují perfektní viditelnost.

  •  OTOČNÉ ŘÍZENÍ

STEYR EXPERT lze vybavit otočným řízením, které je vhodné pro práci se sněhovou frézou a při práci s příkopovou sekačkou a mulčovacím ramenem. Otočné řízení velmi usnadňuje práci.

  •  MOŽNOST ISOBUS III

Impuls CVT je chytrý traktor s řadou inteligentních systémů jako je technologie kompatibility se závěsným strojem ISO BUS.  V rámci standardní výbavy traktor diponuje technologíí ISO BUS II, na přání jej lze vybavit i nejmodernějším systémem třídy III, který umožnuje ovldání traktoru závěsným strojem.

STEYR IMPULS KOMMUNAL STEYR IMPULS KOMMUNAL

 

  •  VÝKON AŽ 180 koní

Výkonný dieslový motor s objemem 6 728 cm3 o jmenovitém výkonu od 150 do 180 koní. Šestiváclový motor využívá patentovanou technologii HI-eSCR2, která je bez recirkulaci spalin EGR. Maximální pojezdové rychlosti jste schopni dosáhnout při pouhých 1500 ot/min.

  •  SILNÝ HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Řada IMPULS CVT přináší zvedací kapacitu zadního tříbodového závěsu až 8257 kg, díky které si poradí s každým nářadím pro standardní agregaci. Přední tříbodový závěs disponuje zvedací kapacitou 3568 kg. Samotná zvedací síla se neobejde bez dostatečně výkonného  hydraulického systému – IMPULS CVT je vybaven axiální pístovým čerpadlem o maximálním výkonu až 160 l/min a až 7 hydraulickými okruhy.

  • PŘEDNÍ RYCHLOUPÍNACÍ DESKA

Traktory lze vybavit přední rychloupínací deskou s pomocným modulárním rámem pro pohodlnou a bezpečnou práci. Traktor je možné vybavit 7mi vnějšími hydraulickými okruhy, elektrickým připojením a připojením PowerBeyond. Všechno připojené nářadí lze bez problémů ovládat a jednoduše nastavit několik komunálních příslušenství.

  •  ACTIVE STOP

Užijte si pocit bezpečí. I takto by se dala nazvat funkce „Active Stop“, která obsluze traktoru umožnuje zastavení a opětovné rozjetí nejenom v kopci i s vysokou porcí nákladu za traktorem pouhým sešlápnutím plynového pedálu.

  • S - BRAKE

Pro bezpečnost obsluhy a stabilitu přívěse je IMPLUST CVT vybaven brzdovým systémem STEYR S-BRAKE.  Brzdový systém sleduje aktuální podmínky. V případě, že je aktivní a obsluha umožní samovolné zpomalování, automaticky systém stabilizuje traktor pomocí brzd. S-Brake zaručuje bezpečnost na podmáčených půdách.

  • SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Multifunkčního ovládání Multicontroller na jednom místě sdružuje všechny důležité ovládací prvky. Maximální přehled o stroji získáte i prostřednictvím barevného dotykového monitoru, kde si můžete nastavit jednotlivé hodnoty, ovládat navigaci nebo přizpůsobit moderní systémy značky STEYR.

 

 

MODEL 6150 IMPULS CVT 6165 IMPULS CVT 6175 IMPULS CVT
POČET VÁLCŮ / OBJEM MOTORU 6 / 6728 6 / 6728 6 / 6728
JMENOVITÝ VÝKON kW / k 110 / 150 121 / 165 132 / 180

JMENOVITÉ OTÁČKY 1/ min

2200 2200 2200
MAX TOČIVÝ MOMENT / PŘI OTÁČKÁCH 805/1500 875/1500 940/1500
PŘEVÝŠENÍ TOČIVÉHO MOMENTU  OECD % 46/44 46/44 46/44
OBJEM PALIVOVÉ NÁDRŽE 330 litrů 330 litrů 330 litrů
HMOTNOST 6480 kg 6480 kg 6480 kg


 

STEYR IMPULS KOMMUNAL
STEYR IMPULS KOMMUNAL
STEYR IMPULS KOMMUNAL
STEYR IMPULS KOMMUNAL
STEYR IMPULS KOMMUNAL
STEYR IMPULS KOMMUNAL
STEYR IMPULS KOMMUNAL
impuls
IMPULS CVT KOMMUNAL (150 - 175 koní) č.9