sip

Robustní diskové žací stroje s vynikajícím odlehčením garantují optimální řez a čistou kvalitní píci. Garantujeme snadné nastavení i údržbu.

disc 300

SILVERCUT DISC S

Silvercut Disc S jsou vzadu nesené žací stroje se středovým zavěšením žací lišty v kombinaci s plynulým hydraulickým odlehčováním, které umožňují optimální přizpůsobení konkrétnímu terénu. Žací agregát je vybavený extrémně robustním nosným rámem a masivní pohon garantuje optimální přenos síly z traktoru na žací lištu. Snadná manipulace a bezvadný přehled v průběhu pracovní činnosti jsou 2 hlavní vlastnosti, které jednoznačně hovoří pro volbu tohoto žacího stroje.

 

 

 

 

 

 


SILVERCUT DISC F

Silvercut DISC F je čelní diskový žací stroj, který má těžiště umístěné velmi blízko u traktoru. Zavěšení s horizontálním úrovňovým vyrovnáváním umožňuje perfektní přizpůsobení terénu, a to jak na rovině, tak i v příkrém srázu. Díky čelně nesenému provedení může řidič během práce lépe kontrolovat celou pracovní oblast. Lze také dříve identifikovat překážky, jako jsou např. ploty a patníky. Žací disky jsou pomocí střižných kolíků jednotlivě jištěné před přetížením - tak se zabrání poškození lišty v případě přetížení disků.


 

disc 300

SILVERCUT DISC S FR/RC

Silvercut Disc S FC/RC jsou zadu nesené žací stroje se středovým zavěšením žací lišty a s prstovými kondicionéry (FC) nebo s gumovými mačkacími válci (RC).  Kondicionéry jsou důležitou součástí technického vybavení moderního zemědělce. Žací stroj s kondicionérem seče píci,  láme ji, popř. mačká a rozdružuje ji během jedné pracovní operace. Tím ušetříte jednu pracovní operaci (čechrání), podstatně se zkrátí doba sušení a minimalizuje se riziko působení nepříznivého počasí.

 

 

 

 

 

 


sip

 

SILVERCUT DISC F FC/RC

Čelní diskový žací stroj s kondicionérem Silvercut Disc F FC/RC má malý poloměr otáčení soupravy díky vemi krátké vzdálenosti od traktoru. Používáním kondicionéru se zkrátí doba sušení a docílí se úspory jedné pracovní operace (čechrání). Díky sériovému hydraulickému odlehčení lze ideálně nastavit přítlak žací lišty na podložku. Tím se lépe přizpůsobí terénu při práci v kopcích a nepoškozuje travní drn. Žací stroj má horizontální úrovňové vyrovnávání s úhlem přizpůsobení +/- 9° vlevo a vpravo. Vysoká přepravní poloha, popřípadě výška zvednutí umožňují dobrý přístup ke stroji při čištění a údržbě. Konstrukce stroje je velmi přehledná. Plynule nastavitelné hydraulické odlehčení je sériové a veškeré důležité části stroje jsou chráněné odolným krytem.

 

 


 

sip

 

SILVERCUT DISC C (FC/RD)

Žací kombinace má pouze jeden účel: maximální plošný výkon, optimální kvalita a v co nejkratším čase. Díky kombinaci několika žacích strojů (1 x čelní, 2x zadní) se dosáhne velkého pracovního záběru. Kombinace v modelu Silvercut Disc C (C FC/RD) nabízí maximální produktivitu a mimořádně dlouhou životnost při současně nízkých nákladech na údržbu. Žací kombinace je ideálním řešením pro velké podniky a podniky nabízející služby.

 

 

 

 


sip

 

 

SILVERCUT DISC T FC/RC

Silversut DIsc T FC/RC je tažený žací stroj a garantuje díky speciálnímu zavěšení vynikající kopírování terénu. Tím se zvýší kvalita píce, optimalizuje se příkon a sníží se opotřebení stroje. Jednoduchá a solidní konstrukce umožňuje vynikající řiditelnost stroje - rejd až 90°. Prstový kondicionér a gumové mačkací válce garantují rovnoměrné rozložení píce po celé šířce stroje. Zkrácením doby sušení píce se značně zlepší její kvalita.

 

 

 


 DISC S ALP

Žací stroj Disc S Alp nesený za traktorem zajišťuje vynikající řez v extrémně svažitém terénu. Lehká, ale přesto robustní konstrukce žací lišty garantuje vynikající kopírování terénu při práci v rozsahu od - 30 ° až po + 45 °. V případě nárazu na překážku je zajištěna bezpečná ochrana žacího stroje. Žací disky otáčející se směrem do středu garantují ukládání píce do užších řádků a lepší průchod píce, a to především v extrémně svažitém terénu.

 

KATALOG PRODUKTŮ SIP

 

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte