Společnost APOLLO – Kaznějov s.r.o. byla založena v roce 1993 panem Jiřím Helusem a dodnes je čistě rodinnou společností. Dnes společnost vystupuje pod názvem AUTO HELUS s.r.o. Od počátku své činnosti se orientovala na poskytování opravárenských služeb autodopravcům, prodej náhradních dílů a v neposlední řadě na prodej nových vozidel Avia a Iveco.

Vzhledem k narůstající poptávce po těchto službách se společnost dynamicky rozvíjela a dnes nabízí svoje služby na čtyřech prodejních a servisních místech v severozápadních Čechách. Na dalším rozšíření usilovně pracujeme. K sortimentu nákladních vozidel IVECO, která mají řešení pro každý druh přepravovaného zboží,  jsme v letošním roce přidali nabídku stavební a zemědělské techniky. Zabýváme se prodejem a servisem stavební techniky CASE Construction a zemědělské techniky Steyr. Prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu je samozřejmostí.

V dnešní době jsme držiteli nejvyššího stupně servisní autorizace jak pro značku AVIA, tak IVECO. Naše společnost nezapomíná na prospěšnou činnost. Podporujeme mládežnický hokej, házenou, turistiku, chráněnou dílnu invalidů, základní i mateřské školy. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001.

Sortiment nákladních vozidel IVECO, která mají řešení pro každý druh přepravovaného zboží, jsme rozšířili o nabídku stavebních strojů Case construction a zemědělských strojů Steyr.

Nabízíme prodej techniky, servis a prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu.