IGLAND AS

Profesionální lesní navijáky a navijáky za traktor pro vysoké nároky na sílu a bezpečnost s využitím pro přibližování silných kmenů z těžby na odvozní místo.

IGLAND AS byl založen v roce 1947 a má své sídlo v norském městě Grimstad. Společnost má 65 let zkušeností jako vývojář a výrobce vlastních výrobků, které se prodávají po celém světě. IGLAND jako značka lesních navijáků je známa v mnoha státech světa. Zakladatel firmy IGLAND v roce 1981 získal královu zlatou medaili za zásluhy o vývoj strojů a zařízení pro lesnictví. IGLAND AS kromě lesních navijáků a navijáků za traktory

Bezpečnost je jako klíčový faktor zaručena pomocí konstrukčních řešení, která jsou v souladu s Evropskými bezpečnostními normami (CE). 

 S pomocí lesních navijáků za traktor můžete rychle a snadno přibližovat kmeny stromů z místa těžby na místo jejich odvozu. Jedná se o velmi výkonné stroje na dálkové i manuální ovládání, které citelně usnadňují profesionální práci v lese. Lze je připojit na tříbodové závěsné zařízení (TBZ) traktoru nebo namontovat pevně na traktor

naviják

 

KRPAN

Traktorové lesnické navijáky KRPAN jsou dodávány s tažnou silou od 4 do 9,5 tuny, v jednobubnovém i dvoububnovém provedení. Ovládání navijáku je buď mechanickým nebo elektrohydraulickým systémem. Elektrohydraulický systém lze propojit s dálkovým ovládáním navijáku. Každý naviják je dodáván včetně kvalitního válcovaného lana s koncovkou, snímatelného tažného závěsu a držáku motorové pily.

Bezpečnost je jako klíčový faktor zaručena pomocí konstrukčních řešení, která jsou v souladu s Evropskými bezpečnostními normami (CE). 

Funkčnost

- jednoduché a rychlé připojení ke všem typům traktorů

- vysoká kapacita bubnu ocelového lana

- jednoduché odvíjení ocelového lana

- vysoká tažná síla

Kvalita

- robustní konstrukce navijáků

- velká úroveň technologie výroby

- vysoká bezpečnost práce - 100 % výstupní kontrola

NAVIJÁKY IGLAND NAVIJÁKY KRPAN
  •  navijáky do TBZ i na pevnou montáž
  •  tažná síla 3- 9t
  •  mechanické nebo EH ovládání
  • navijáky do TBZ
  • tažná síla 4 9,5t
  • mechanické nebo EH ovládání
Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte

 

 

 

naviják igland
naviják
naviják
naviják
naviják
naviják