MODELOVÉ ŘADY ČELNÍCH NAKLADAČŮ  - STEYR, STOLL, HYDRAC,
STEYR Profi Line je prémiová řada čelních nakladačů určená pro profesionální použití, táhla a nosníky nakladače jsou integrovány uvnitř rámu ramen. To umožňuje vyšší výkon, odolnost proti poškození i výborný výhled z kabiny stroje. Řada STEYR Classic Line oproti tomu představuje konstrukčně jednodužší modely nabízející vhodný poměr mezi kvalitou a cenou.

Steyr s čelním nakladačem

Steyr s čelním nakladačem

ČELNÍ NAKLADAČE STEYR JSOU NAVRŽENY PŘÍMO  PRO TYTO STROJE A PŘEDSTAVUJÍ TAK JISTOTU  SNADNÉ MONTÁŽE A  PŘESNÉHO UCHYCENÍ K TRAKTORU BEZ OMEZENÍ  VÝHLEDU Z KABINY NEBO PŘÍSTUPU K NĚKTERÝM  ČÁSTEM STROJE.

Všechny čelní nakladače jsou standardně vybaveny ovládáním třetí funkce hydrauliky, umožňující zapojení hydraulicky ovládaného pracovní nářadí (kleště na balíky, vykusovače siláže…), tlumením zpětných rázů a multiquick zapojením hydrauliky pracovního nářadí pro jeho snadnou a rychlou výměnu. Mechanický rychloupínák s EURO standardem upínání umožňuje použití široké škály pracovního nářadí od různých výrobců. Nakladače jsou standardně vyrobeny v bílé barvě STEYR. Na přání je možné doplnit další příplatkové funkce. Všechny modely jsou vybaveny paraleogramem a využívají pro svůj pohyb Z kinematiku.

 

 STEYR HYDRAC

HYDRAC

 

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte