13.03.2019

 steyr exkluziv

 

Poznej exkluzivní výbavu:

Výbava STEYR EXKLUSIV nabízí  první třídu, kvalitní výbavu a jedinečné zážitky při práci. Věříme v jedinečnost značky STEYR, proto se staráme o každého našeho zákazníka, aby práce pro něj nepředstavovala pouze práci, ale jeho traktor se stal chloubou a šperkem pro každý den.

CO VÝBAVA OBSAHUJE:

STEYR SOUND SYSTEM Kvalitní poslech hudby zajistí výkonný audio systém STEYR se čtyřmi výkonnými reproduktory a subwooferem pro všechny milovníky hudby.

SOUND SYSTEM STEYR REPRÁK STEYR SEDADLO STEYR

 

STANDARD LEATHER PACKET - Prvním dotekem oceníte na výbavě kvalitní kožený volat, který je speciálně obšitý červenou nití, a následný komfort mechového koberce STEYR.

KOŽENÝ VOLANT STEYR KOBEREČEK STEYR

 

SEDADLO DELUXE DUAL MOTION - Výbava STEYR EXKLUSIV zahrnuje nízkofrekvenční sedadlo DUAL MOTION s  dvoustupňovým vyhříváním a pasivním odvětráváním pomocí zásobníku s aktivním uhlím pro celodenní pracovní nasazení.

INTERIER STEYR SEDADLO STEYR

 

LED OSVĚTLENÍ - Při práci v noci Vaše operace povede 16 LED pracovních světel s výkonem 2000 lm, které s přehledem vytvoří osvětlení 360° kolem celého traktoru.

LED SVĚTLA STEYR

 

PLYNULÁ PŘEVODOVKA S-CONTROL CVT - Technologie S-TRONIC převezme řízení traktoru při nízké spotřebě paliva a mnohem více pro maximální komfort obsluhy stroje.

LED SVĚTLA STEYR

 

AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE - Automatická klimatizace pro příjemné pracovní prostředí v předem nastavené teplotě (není v nabídce u modelu PROFI CVT)

KLIMATIZACE STEYR KLIMATIZACE STEYR

 

VLASTNÍ JMÉNO NA TRAKTORU - Nyní máte možnost označit si svůj traktor jménem.

TRAKTOR S VLASTNÍM JMÉNEM

 

PNEUMATIKY MICHELIN - V rámci prémiové výbavy STEYR Exklusiv je každý traktor osazen značkou předního výrobce pneumatik MICHELIN.

 PNEUMATIKY STEYR

 

 

Modely s převodovkou S-CONTROL CVT:

PROFI 115 - 145 koní

CVT 150 - 240 koní


TERRUS CVT 250 - 300 koní

 

»zpět do archivu novinek