02.12.2015

I když se nové traktory TERRUS CVT začaly vyrábět v rakouském St. Valentinu teprve v září a tento model byl poprvé představen zemědělské veřejnosti na AGRITECHNICE 2015, vlajková loď TERRUS CVT již hrdě nese titul “STROJ ROKU 2016”.

“Toto ocenění je výsledkem pilné práce a odborných znalostí celého týmu v St. Valentinu. Jsme velmi hrdí, že o svých přednostech tento model přesvědčil i odbornou porotu, protože nový TERRUS CVT byl vyvinut a zkonstruován na základě přesných potřeb evropských zákazníků, s maximální pečlivostí k jejich tvrdé práce a potřebnému nasazení. Výborné vlastnosti tohoto modelu potvrzují také pozitivní výsledky dosažené v DLG testu – dosáhli jsme druhého nejlepšího výsledku.” komentuje získané ocenění president pro značku STEYR, Andreas Klauser.

Inovace pro působivý výkon

Modelová řada TERRUS CVT se skládá z dvou modelů o jmenovitém výkonu 270 a 300 koní. Modely se vyznačují špičkovou konstrukcí v poměru výkon/hmotnost, vynikající obratností a všestranností. Nejsilnější STEYR TERRUS CVT nabízí nyní absolutní vrchol v nabídce traktorů tohoto věhlasného rakouského výrobce a je vysoce orientovaný na potřeby zákazníka. Ke klíčovým parametrům patří čtyřrychlostní vývodový hřídel a unikátní dvourychlostní přední vývodový hřídel. Zesílená zadní náprava a převodové ústrojí CVT s plynulou změnou převodového poměru ve spojení s pneumatikami o výšce 2,15 m zaručují dokonalý přenos točivého momentu a špičkové tahové vlastnosti.

Nový traktor STEYR TERRUS CVT je inspirovaný mnoha technologickými novinkami a zaručuje maximální všestrannost pro každodenní náročné podmínky. Díky technologii řešení emisí Hi-eSCR dosahuje maximální účinnosti spalování a nízkou měrnou spotřebou paliva. Potvrzení tohoto faktu je podloženo v Powemix testu, který pořádá nezávislá organizace DLG. Test zahrnuje všechny provozní režimy, jako v reálném provozu u zákazníka a všechny testy probíhají dle stejné metodiky. Výsledkem je celková hodnota 249 g/kWh, která vypovídá o celkové efektivnosti nového traktoru STEYR TERRUS CVT.

STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS
STEYR TERRUS

»zpět do archivu novinek