21.03.2017

Traktory STEYR nejsou pouze značkou kvalitních rakouských traktorů, jsou také členové rodiny českých farmářů. A když máme slavit životní jubileum, tak jak jinak než ve velkém! Pro každého máme připraven svůdný dárek, stačí si vybrat ten pravý.VÝBAVA AŽ 70 000 CZK NAVÍC

Výročí STEYR 70 let přináší spoustu dárků. Jedním z nich je komfort a výbava navíc. Při objednání stroje STEYR si můžete zvolit  výbavu v hodnotě až 70 000 CZK pouze za částku 70 CZK.

Tak si můžete dopřát navíc například nízkofrekveční sedačku, středový vnější okruh, závaží kol, automatickou klimatizaci, LED světla nebo jinou výbavu traktoru. Dárek je platný  při objednání traktoru do výroby do 30.9.2017 a nelze kombinovat s dárkem SPECIÁLNÍ EDICE V METALICKÝCH BARVÁCH. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

SLEVY NA NÁHRADNÍ DÍLY

Oslavy STEYR jsou tu také pro stávající majitele strojů STEYR.

Každý majitel získá slevovou knížku na náhradní díly a příslušenství STEYR. Dárek bude majitelům zaslán během tohoto roku poštou.


SPECIÁLNÍ EDICE

Značka STEYR přichází exkluzivně pro české zákazníky s limitovanou edicí strojů 70 LET STEYR. Nyní máte možnost vybrat si na svůj STEYR s lakování v metalických barvách - lakování získáš pouze za částku 70 CZK.

Platí pouze při objednání do výroby do 30.9.2017, ceny jsou uvedeny bez DPH, nelze kombinovat s dárkem VÝBAVA NAVÍC.

OSLAVY 70 LET STEYR

Chtěli bychom s Vámi oslavit životní jubileum značky STEYR. Připravují se oslavy na farmě STEYR v rámci CASE DNE 2017.

 


KOLEKCE OBLEČENÍ

Připravujeme novou letní kolekci oblečení a reklamních předmětů STEYR.

 

VYTVÁRNÁ SOUTĚŽ

Myslíme také na malé farmáře a farmářky. Tímto vyhlašujeme výtvarnou soutěž pro děti o nejhezčí obrázek s tématikou značky STEYR a výročí 70 let.

Obrázek můžeš poslat elektronicky na email: steyr@agrics.cz nebo na adresu AGRI CS a.s., Zuzana Plešingerová, Hybešova 14, 693 01 Hustopeče. Každé dítě může zaslat pouze 1 obrázek a to nejpozději do 25. května 2017.

»zpět do archivu novinek