07.06.2016

Přicházejí nové modely traktorů STEYR, které zaujmou novými technologiemi a novým designem, který ještě víc potrhne kvalitu a budoucnost rakouského strojírenství.

STEYR Multi je nově vybaven systémem úpravou spalin pomocí SCR, přední odpruženou nápravou, robotizovanou převodovkou 32 x 32 a novou loketní opěrkou, která přispívá k vyšší produktivitě a pohodlí pro obsluhu. Nabízené výkony modelové řady Multi budou 100, 110 a 120. Dalšími novinkami pro tuto modelovou řadu je tovární navigační systém S-Guide a možnost propojení monitoru S-TECH 300 s ISOBUS systémem pro ovládání závěsných zařízení.

Samozřejmostí zůstává odpružení kabiny, možnost elektrohydraulického ovládání předního tříbodového závěsu, intenzivní LED osvětlení. Myslíme i na čelní nakladače, STEYR Multi je nově vybaven joystickem pro ovládání čelního nakladače, který je integrován do loketní opěrky a nově přidává i funkce pro řazení násobiče a elektrohydraulické ovládání spojky.

 

 

Oblíbené modely STEYR Profi získaly výrazné modernizace, které přispívají k produktivitě práce, stabilitě traktoru, lepším tahovým vlastnostem a komfortu při práci. Traktor nyní bude splňovat emisní normu Tier 4F, kterou však plní bez použití EGR ventilu a filtru pevných částic (DPF). Traktoru stačí pro splnění této normy pouze diesel-oxidační katalyzátor a SCR technologii. Nově je dostupný s výkonem od 115 do 145 koní. Maximální výkon s navýšením u nejsilnějšího modelu je až 175 koní.

K dispozici zůstávají, jak osvědčené mechanické převodovky, tak oblíbené převodovky CVT. Pro zlepšení stability traktorů je použit šestiválcový rozvor u všech modelových řad. Z komfortních prvků se nově v traktoru objevují nové generace pohodlných sedaček „Dual Motion“ i s provedením v kůži, zlepšená elektronika souvraťové automatiky Easy Tronic II a navigačního systému S-Guide. Ani pracovní osvětlení nezůstalo pozadu a model STEYR PROFI dostal 16 LED diodových světlometů o výkonu 2000 lumenů. Celou modelovu řadu pak potrhuje nový design, který odkazuje na největší modelovou řadu STEYR TERRUS CVT

steyr 2017
MODELY STEYR PRO ROK 2017
MODELY STEYR PRO ROK 2017
MODELY STEYR PRO ROK 2017
MODELY STEYR PRO ROK 2017
MODELY STEYR PRO ROK 2017
MODELY STEYR PRO ROK 2017
MODELY STEYR PRO ROK 2017

»zpět do archivu novinek