10.11.2017

DŮRAZ NA KVALITU
Čelní nakladače jsou vyrobeny předním německým výrobcem, společností Stoll. Kladou důraz na kvalitu zpracování a vysokou odolnost a spolehlivost v náročných pracovních podmínkách. Veškeré čelní nakladače jsou vyrobeny v Německu.

MODELOVÉ ŘADY ČELNÍCH NAKLADAČŮ
STEYR Profi Line je prémiová řada čelních nakladačů určená pro profesionální použití, táhla a nosníky nakladače jsou integrovány uvnitř rámu ramen. To umožňuje vyšší výkon, odolnost proti poškození i výborný výhled z kabiny stroje. Řada STEYR Classic Line oproti tomu představuje konstrukčně jednodužší modely nabízející vhodný poměr mezi kvalitou a cenou.

Steyr s čelním nakladačem

ČELNÍ NAKLADAČE STEYR JSOU NAVRŽENY PŘÍMO  PRO TYTO STROJE A PŘEDSTAVUJÍ TAK JISTOTU  SNADNÉ MONTÁŽE A  PŘESNÉHO UCHYCENÍ K TRAKTORU BEZ OMEZENÍ  VÝHLEDU Z KABINY NEBO PŘÍSTUPU K NĚKTERÝM  ČÁSTEM STROJE.

VÝBAVA
Všechny čelní nakladače jsou standardně vybaveny ovládáním třetí funkce hydrauliky, umožňující zapojení hydraulicky ovládaného pracovní nářadí (kleště na balíky, vykusovače siláže…), tlumením zpětných rázů a multiquick zapojením hydrauliky pracovního nářadí pro jeho snadnou a rychlou výměnu. Mechanický rychloupínák s EURO standardem upínání umožňuje použití široké škály pracovního nářadí od různých výrobců. Nakladače jsou standardně vyrobeny v bílé barvě STEYR. Na přání je možné doplnit další příplatkové funkce. Všechny modely jsou vybaveny paraleogramem a využívají pro svůj pohyb Z kinematiku.

Steyr s čelním nakladačem Steyr s čelním nakladačem

 

SORTIMENT PRACOVNÍHO NÁŘADÍ
Pro maximální využití možností čelního nakladače nabízíme pestrou škálu pracovního nářadí pro univerzální i speciální využití:

  • Lopaty univerzální i velkoobjemové
  • Lopaty s hydraulickým přidržovačem
  • Vidle na hnůj, paletizační vidle
  • Vykusovač siláže
  • Bodce a kleště na balíky

 

 

»zpět do archivu novinek