14.03.2017

Pro potřeby autoškol jsme nově rozšířili naši nabídku o profesionální řešení od značky STEYR. Své modely KOMPAKT a MULTI nabízí v úpravě pro výcvik řidičů s kompletním balíčkem služeb. Značka STEYR představuje na trhu jedničku, která v sobě skrývá nejenom kvalitu, ale také krásný vzhled traktorů. Proto si tyto traktory vybírají ti zákazníci, kteří hledají kvalitu a zároveň pohodlí, TOP technologie a prestižní značku. Odlišení nabízíme nejenom do zemědělství, ale také do odborných škol.

 


MODERNÍ TECHNOLOGIE, JEDNODUCHÉ PROVEDENÍ.

Předností modelových řad KOMPAKT a MULTI je vysoký komfort a dobrá manévrovatelnost ve stísněnějších prostorech. Díky tomu jsou vhodné pro výcvik žáků všech věkových kategorií před vyjetím do běžné dopravy nebo do pracovního nasazení. Zároveň zastřešují traktory STEYR na trhu TOP technologie, díky tomu budou studenti dobře seznámeni s technologiemi budoucnosti.


http://www.agrics.cz/obrazky-soubory/steyr-4095-78963.jpg


ÚPRAVA KABINY DLE POTŘEB AUTOŠKOLY

Pro účely výcviku doplníme vzduchem odpružené sedadlo instruktora s horizontálním posuvem, bezpečnostním pásem, zdvojené ovládání pro instruktora (pedál brzdy, ovládání spojky), možnost dvou nebo tří homologovaných sedaček, označení autoškoly a klimatizace kabiny.ZAŠKOLENÍ INSTRUKTORŮ A ZKUŠEBNÍCH KOMISAŘŮ

Součástí balíčku našich služeb je také odborné zaškolení obsluhy stroje, ať už instruktorů či zkušebních komisařů pro perfektní znalost ovládání všech funkcí traktoru. Díky tomu dojde ke zkvalitnění samotného školení žáků.

Více informací o produktu na telefonním čísle: +420 725 691 365

steyr autoškola
 č.2
 č.3
 č.4
 č.5
 č.6
 č.7
 č.8

»zpět do archivu novinek