PROFI (115 - 145 koní)

Nová generace traktorů STEYR modelové řady PROFI v sobě skrývá mnohem více než jen pouhé traktory. Jsou to především spolehliví partneři vašeho podnikání. Nyní si můžete vybrat ze 14 modelů s výkonem od 116 do 145 koní. Maximální výkon s navýšením činí 175 koní.​

Steyr profi s přívěsem

Steyr profi s tankovým přívěsem

 

  • PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ

Modely PROFI mohou být vybaveny dvěma variantami převodového ústrojí. Je jen na Vás, jestli dáte přednost mechanické ECO převodovce s 17x16 rychlostmi vpřed/vzad nebo si zvolíte bezstupňové převodové ústrojí CVT. Mechanické převodové ústrojí nabízí čtyřstupňový Powershift, který umožnuje řazení pod zatížením a maximální pojezdovou rychlost 40 km/h při snížených otáčkách motoru.

CVT převodovka nabízí například funkci aktivní klidové regulace, která je jasným plusem co se týče bezpečnosti, jelikož umožnuje zastavení soupravy i v prudkém kopci a její následné rozjetí bez použití spojkového a brzdového pedálu.

  • HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Silný a výkonný hydraulický systém je základním znakem všech traktorů STEYR a nejinak je tomu také u nového modelu PROFI. V základu jsou modely PROFI Classic vybaveny zubovým hydrogenerátorem o výkonu 80 l/min. PROFI nabízí výkon hydrogenerátoru 113 l/min a naprostým vrcholem jsou modely PROFI CVT, které díky axiálnímu pístovému hydrogenerátoru nabízí výkon úctyhodných 125 l/min..

  •  TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS

Všechny modely PROFI se vyznačují enormní zvedací silou. Zvedací kapacita zadního tříbodového závěsu činí 7 864 kg, a to už je u traktoru tohoto výkonu velmi pozoruhodný výkon, který Vám zaručí, že se svým traktorem uzvednete i to nejtěžší pracovní nářadí. Integrovaný přední tříbodový závěs umožnuje uzvednout nesené příslušenství až o hmotnosti 3 100 kg. To, co je pro oba závěsy společné, je především jejich intuitivní ovládání, které je umístěno na loketní opěrce Multicontroller.

  •  OSVĚTLENÍ

Zažijte ten rozdíl a proměňte noc v den. U modelové řady PROFI není tato věta pouhou frází, ale profesionálně navrženým řešení, kdy může být traktor osazen až 16 LED pracovními světly pro osvětlení pracovní oblasti stroje v úhlu 360 stupňů.


 

steyr profi s tankovým přívěsem
sekání trávy podél silnice díky traktoru steyr profi
steyr profi s přívěsem
traktor steyr profi s přívěsem
steyr profi
steyr profi na poli
skládání balíků sena pomocí steyr profi
steyr profi červeno bílý s manipulací dřeva
steyr profi traktro při nakládání klád
steyr profi při sekání trávy
traktor steyr profi při sekání trávy
steyr profi traktor při obdělávání půdy