KOMPAKT S  (55 -65 koní)

Nová modelová řada kompaktních traktorů Steyr Kompakt S oslní krásným vzhledem, pohodlím a obratností. Řada Kompakt S se skvěle hodí do stájí, skleníků a pro práci s čelním nakladačem. Traktory Steyr Kompakt S lze na přání vybavit plazivými rychlostmi s kterými traktor dostahuje minimální pracovní rychlostí od 123 m/h.

Steyr kompakt - obdělávání půdy

Steyr kompakt při práci na půdě

 

Traktory Kompakt S jsou universálním kompaktním traktorem vhodným pro lehčí práce na farmě, komunální práce nebo údržbu travnatých ploch. Jejich komfortní kabina dává řidiči dostatek pohodlí, výhledu a přináší snadné ovládání. Pro práci s čelním nakladačem jsou traktory vybaveny velkým střešním oknem. Velké dveře na obou stranách usnadňují nastupování. Kompaktní rozměry a lehké tělo s hmotností pouhých 2800 kg jsou zárukou skvělé výkonnosti. Srdcem traktoru je nový čtyřválcový motor o objemu 3,4 l s přeplňováním turbodmychadlem od výkonu 55 do 65 koní. Účinná převodovka s reverzací pod zatížení se ideálně hodí pro práce s čelním nakladačem nebo častou změnu směru.

 KOMPAKT ECOTECH (75 - 115 koní)

Modelová řada traktorů Steyr Kompakt nabízí jedinečný koncept výkonného a kompaktního traktoru s výkonem od 75 do 115 koní. K dispozici jsou pět modely, které nabízejí velké množství variant převodových ústrojí, hydraulického systému. Specialitou traktorů STEYR Kompakt je přední tříbodový závěs se spodními rameny uchycenými na přední nápravě pro dokonalou kopíraci terénu.

Steyr kompakt s přívěsem

Sekání trávy se Steyr kompakt

Steyr Kompakt ecotech je kompletně nový koncept kombinující nejnovější technologii s mnohaletými zkušenostmi pří výrobě kompaktních a univerzálních traktorů. Řidiči budou důvěrně znát mnoho vlastností Kompaktů z větších traktorů STEYR: silné čtyřválcové motory o objemu 3,4 l, převodovky s PowerShiftem a PowerShuttle včetně plazivých rychlostí, luxusní kabinu, excelentní viditelnost a skvěle rozmístěné ovládací prvky.

 

  • VŽDY SPRÁVNÁ PŘEVODOVKA

U traktorů Steyr Kompakt si můžete vybrat od jednoduché převodovky 12x12 až po 2 stupňový Powershift 24x24 nebo převodovku i s plazivými převody.

  •  SKVĚLÝ VÝHLED

Vynikající výhled na celou pracovní plochu zajišťuje velkorysé prosklení kabiny, střešní okno a nastavitelná pracovní světla

  •  KOMFORTNÍ KABINA

O výjimečný komfort se stará perfektní zvuková izolace, pohodlné sklopné sedadlo, klimatizace a široké vstupní dveře usnadňující nastupování.

 


 

traktor steyr kompakt při obdělávání půdy
STEYR kompakt s přívěsem
steyr kompakt
jak sekat trávu - steyr kompakt
sekání trávy se steyr kompakt
steyr kompakt v akci
steyr kompakt při sekání trávy
steyr kompakt s opřívěsem
steyr kompakt
steyr kompakt
steyr kompakt
steyr kompakt
steyr kompakt
krmení krav se steyr kompakt
steyr kompakt při práci v kravíně
obdělávání půdy steyr kompakt
steyr kompakt při práci na půdě
kabina steyr kompakt
ovládání steyr kompakt
steyr kompakt palubní ovládání
steyr kompakt motor
detail spodní části steyr kompakt
steyr kompakt detail