6165 - 6175  CVT  (152 -175 koní)

CVT ecotech je mistrovské dílo techniky traktorů s plynulou převodovkou. Modely 6150 do 6175 vynikají obratností a vysokým výkonem od 150 do 175 koní s maximálním výkonem s navýšením 225 koní. Traktory Steyr CVT Hi-eSCR plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory.

STEYR CVT - sekání trávy

STEYR CVT

 

Moderní motor, účinná plynulá převodovka a unikátní systém řízení jízdy S-Tronic jsou klíčové prvky traktorů Steyr CVT.

Usedněte do jejich komfortní kabiny a nechte se unášet pohodlným a intuitivním ovládáním. Stiskněte pojezdový pedál nebo zapněte tempomat. To jediné musíte udělat. A přesto máte jistotu, že Váš traktor CVT pracuje s tou nejvyšší úsporností.

6185 - 6240 CVT  ecotech (180 - 240 koní)

CVT je mistrovské dílo techniky traktorů s plynulou převodovkou. Čtyři velké modely s výkonem od 180 do 240 koní plynule zrychlí vaše podnikání a nabídne Vám dříve nepoznané úspory. Maximální výkon s navýšením největšího modelu 6240 CVT je až 270 koní. A díky novému systému řešení emisí Tier 4F jsou traktory vybavovány technologií Hi-eSCR, která zajišťuje plnění emisní normy pouze za pomocí katalyzátoru DOC a systému SCR

Přívěs napojený na STEYR CVT

STEYR CVT ecotech s přívěsem

 

  • PTO A HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Volitelnou výbavou je přední PTO. Hydraulický systém nabízí vysokou kapacitu tříbodového závěsu s automatickým tlumením kmitů neseného nářadí při vysokých rychlostech. Samozřejmostí je automatika spínání 4WD a uzávěrek. Navíc máte k dispozici i přední odpruženou nápravu s možností výbavy diskovými brzdami pro zvýšení bezpečnosti při tažení těžkých nákladů po silnici. Standardní výbavou je čtyř rychlostní zadní vývodový hřídel.

  • ODPRUŽENÍ PŘEDNÍ NÁPRAVY

K dispozici jsou pro maximální komfort odpružení přední nápravy a kabiny možnost nastavení pěti poloh tvrdosti odpružení. Péči o obsluhu zajišťují tři stupně výbavy, které již v základu obsahují nízkofrekvenční sedadlo Dual Motion s novým designem a s vysokou oporou pro bedra a vícestupňovým vyhříváním. Vrcholnou nabídku pak tvoří kůží potažené luxusní sedadlo Maximo Evolution s aktivním odpružením a udržováním výšky včetně aktivního odvětrávání nebo vícestupňového vyhřívání. K celkovému dotvoření luxusního pracovního prostředí přispívá kožený volant prošívaný červenou nití, tkaný koberec s logem STEYR, automatická klimatizace, přední a zadní sluneční clona a elektricky stavitelná loketní opěrka Multicontroller.

  • OVLÁDÁNÍ

Veškeré ovladače jsou logicky a ergonomicky integrovány do pravé loketní opěrky Multicontroller a ovládacího panelu. Kompletní kontrolu nad důležitými funkcemi řidiči poskytují souvraťový management Easy Tronic, Motor Management, časování vnějších okruhů, automatika 4WD a uzávěrek.

  • ISO BUS III

Další moderní technologií, kterou skrývají traktory STEYR CVT je ISO BUS III, který zajišťuje plné ovládání traktoru na základě požadavků závěsné techniky. Prakticky to znamená, že stroj pošle informaci, že chce zvednout zadní tříbodový závěs a traktor to jednoduše provede. Další příklad může být s lisem na kulaté balíky, kdy při dokončení balíku, lis vydá pokyn k zastavení soupravy a k opětovnému rozjetí

  • SOUVRAŤOVÝ MANAGEMENT

Dále byl přepracován souvraťový management, který umožňuje editaci a vytváření téměř všech funkcí traktoru včetně změny tempomatů rychlosti nebo závislosti spuštění úkonu na základě času nebo ujeté dráhy i s možností nastavení prodlevy mezi úkony.


 

traktor STEYR CVT monitor
sečení trávy se STEYR CVT
STEYR CVT sekání trávy
STEYR CVT - sekání trávy
STEYR CVT - sekání trávy na poli
STEYR CVT - sběr trávy
STEYR CVT ecotech - sběr sena
STEYR CVT
přívěs na seno za STEYR CVT
STEYR CVT
STEYR CVT kabina - pohled na volant
STEYR CVT řadící páka v kabině
tranktor steyr STEYR CVT
STEYR CVT
STEYR CVT
přívěs napojený na STEYR CVT
STEYR CVT ecotech s přívěsem
STEYR CVT - pohled na kabinu z venku
STEYR CVT - pohled do kabiny
obdělávání půdy se STEYR CVT