Steyr autoškolaPro potřeby techniky do autoškol má značka STEYR profesionální řešení. Své modely KOMPAKT a MULTI nabízí v úpravě pro výcvik řidičů s kompletním balíčkem služeb. Značka STEYR představuje na trhu jedničku, která v sobě skrývá nejenom kvalitu, ale také krásný vzhled traktorů. Proto si tyto traktory vybírají ti zákazníci, kteří hledají kvalitu a zároveň pohodlí, TOP technologie a prestižní značku.

 

Předností modelových řad KOMPAKT a MULTI je vysoký komfort a dobrá manévrovatelnost ve stísněnějších prostorech. Díky tomu jsou vhodné pro výcvik žáků všech věkových kategorií před vyjetím do běžné dopravy nebo do pracovního nasazení. Zároveň zastřešují traktory STEYR na trhu TOP technologie, díky tomu budou studenti dobře seznámeni s technologiemi budoucnosti.

Pro účely výcviku doplníme vzduchem odpružené sedadlo instruktora s horizontálním posuvem a bezpečnostním pásem, zdvojené ovládání pro instruktora (pedál brzdy, ovládání spojky), možnost dvou nebo tří homologovaných sedaček, označení autoškoly a klimatizaci kabiny.

Steyr autoškola
Traktory pro výcvik řidičů č.2
Traktory pro výcvik řidičů č.3
Traktory pro výcvik řidičů č.4
Traktory pro výcvik řidičů č.5
Traktory pro výcvik řidičů č.6
Traktory pro výcvik řidičů č.7
Traktory pro výcvik řidičů č.8
Traktory pro výcvik řidičů č.9
Traktory pro výcvik řidičů č.10
Traktory pro výcvik řidičů č.11