steyr

traktor steyr pro výcvik řidičů v autoškolePro potřeby techniky do autoškol má značka STEYR profesionální řešení. Své modely KOMPAKT a MULTI nabízí v úpravě pro výcvik řidičů s kompletním balíčkem služeb. Značka STEYR představuje na trhu jedničku, která v sobě skrývá nejenom kvalitu, ale také krásný vzhled traktorů. Proto si tyto traktory vybírají ti zákazníci, kteří hledají kvalitu a zároveň pohodlí, TOP technologie a prestižní značku.

 

Předností modelových řad KOMPAKT a MULTI je vysoký komfort a dobrá manévrovatelnost ve stísněnějších prostorech. Díky tomu jsou vhodné pro výcvik žáků všech věkových kategorií před vyjetím do běžné dopravy nebo do pracovního nasazení. Zároveň zastřešují traktory STEYR na trhu TOP technologie, díky tomu budou studenti dobře seznámeni s technologiemi budoucnosti.

 

 

 

 

Pro účely výcviku doplníme vzduchem odpružené sedadlo instruktora s horizontálním posuvem a bezpečnostním pásem, zdvojené ovládání pro instruktora (pedál brzdy, ovládání spojky), možnost dvou nebo tří homologovaných sedaček, označení autoškoly a klimatizaci kabiny.

PROSPEKT KE STAŽENÍ

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
Steyr autoškola
Traktor pro výcvik řidičů
Sedačky výcvikového traktoru
Detail řadící páky ve výcvikovém traktoru
kabina výcvikového traktoru
traktor do autoškoly
výcvikový traktor s přívěsem
červeno-bílý výcvikový traktor
kabina traktoru steyr
tři sedačky v kabině výcvikového traktoru
přidaná sedačka v kabině výcvikového traktoru
traktor steyr pro výcvik řidičů v autoškole