sip

Kvalita píce závisí na dvou faktorech: na přesné, případně čisté práci a době sušení. Proto jsou rotorové obraceče píce enormně důležitou součástí procesu sklizně píce. Nejnovější technologie, snadná manipulace a manévrovatelnost jsou důležitými argumenty pro rovnoměrný a optimální rozhoz píce. Díky správnému obracení a čechrání píce rychleji a především rovnoměrněji schne.

4rotorové obraceče SPIDER

SPIDER 455

Profesionální 4rotorové obraceče s mimořádně robustní konstrukcí jsou na základě svého kompaktního pracovního záběru optimální volbou pro práci ve svažitějším terénu a na menších plochách.

 

 

 

 

6rotorové obraceče SPIDER

 SPIDER 600Tyto profesionální 6rotorové obraceče píce jsou určeny pro větší plochy a velké množství píce. I přes své rozměry a velký pracovní záběr je tento obraceč velmi dobře řiditelný a lze jej snadno ovládat. Většinu nastavení lze provádět přímo z kabiny traktoru. Jsou to velmi přizpůsobivé stroje.

 -    víceúrovňové nastavení výšky
 -    mechanismus hraničního obracení (hydraulika na přání)
 -    nastavení úhlu rozhozu.

 

8rotorové obraceče SPIDER

spider 815

8rotorové obraceče SIP se vyznačují dobrým rozhozem, a to i při vysokých rychlostech. Jsou na základě pracovního záběru ideální volbou pro obdělávání velkých výměr. Konstrukce stroje umožňuje rychlou a snadnou změnu veškerých nastavení. Před přepravou po silnici se stroj jednoduše složí. Kompaktní rozměry v přepravní poloze zajišťují maximální bezpečnost při jízdě po silnici.

 

 

 

10rotorové obraceče SPIDER

spidser 1100

Rotorový obraceč píce SPIDER 1100|10 je koncipovaný jako robustní a kompaktní, ovšem současně lehký stroj. Každý rotor může individuálně kopírovat terén, což v kombinaci s malým průměrem rotoru garantuje vynikající výkon při obracení píce. Díky malému vnějšímu průměru rotorů je zajištěn rovnoměrný rozhoz.

 

 

 

14rotorové obraceče SPIDER

spider 1500

14 rotorový obraceč spider od výrobce SIP je jeden z největších strojů ve své třídě. Díky 14 rotorům a téměř 15 m pracovnímu záběru lze velmi rychle obdělávat i ty největší výměry. Neustále rostoucí požadavky vyžadují stroj, který nabízí speciální řešení: spolehlivě fungující hydraulické nastavení úhlu rozhozu a převodovku s inovativním bezpečnostním systémem.

 

 

 

Rotorové obraceče SPIDER ALP

SPIDER ALP

Menší obraceče řady ALP jsou určeny mimo jiné pro použití na menších plochách a v horském terénu v kombinaci s traktory nižší výkonové kategorie. 

 

 

 

 

KATALOG PRODUKTŮ SIP

 

Nezávazná poptávka
Nebo nám zavolejte
rotorový obraceč píce
obraceč sip
obraceč sip
obraceč sip
obraceč sip
obraceč sip